Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom feltelepíteni...

Miért nem tudom feltelepíteni a GTA-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok a GTA San Andreast akarom feltelepíteni,... ez eddig sikerült is...csak kéri a cd-t, mikor beállítom Deamon Tools-sal , akkor ezt írja ki. Original disc could not be found or authenticated. Ha pedig Alcohol 120-al csinálom, akkor ezt írja ki. Emulator detected! Please deactivate virtual drive and emulation software. Esetleg van valami tippetek, hogy mit csináljak? Már teljesen tanácstalan vagyok. Előre is köszi

2012. máj. 11. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem töltsd le a crackelt programot, az nem kéri a CD-t
2012. máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy jól csináltad az Alcohollal?


Megnyitod és alul van hogy Device

Ott van hogy Virtual DVD/CD ROM.Alatta van egy virtuális megjató.Jobb klikk > Mount Image > Kiválasztod az MDF vagy az MDS fájlt már nem emlékszem melyiket kell

2012. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy cracket töltesz le, vagy kiveszed daemon toolsból és akk indítod alcohollal.
2012. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ha máshogy nem megy akkor az IMAGE file-t nyisd meg WINRAR-al és tömörísd ki, hátha úgy megy :)
2012. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítségeteket, de szerencsére sikerült megoldanom... :):) Köszi mégegyszer
2012. máj. 16. 22:09
 6/6 anonim válasza:

szia!

hogyan sikerült megoldalod?

2013. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!