Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program létezik arra a...

Milyen program létezik arra a feladatra, hogy egy DVD-n lévő videóból egy adott időszakaszt "kivágjak" és mondjuk konvertáljam is AVI vagy egyéb formátumba?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

úgy hívják őket hogy videószerkesztők

innentől gugli a barátod (vagy itt gyakorin kicsit körbenézel)

2012. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Format Factory megfelel a célra:


[link]

2012. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm a hasznos kommented, biztos vagyok benne, hogy te itt 10 kérdésből 9-re mindig azt a választ adod, hogy Google a barátod. Nem vagy túl kreatív, tudod, a Google egyet nem tud, személyes válaszokat és véleményeket alkotni. Mertem reménykedni benne, hogy a kérdés szókincséből azért lejön neked, hogy ismerem a videószerkesztőt, mint megoldást. Annyit megjegyzek a te javadra, én sem tettem fel jól a kérdést. Olyanra gondoltam, ami egyszerűen használható. ...for dummies effekt... :) Béke.


Második: Köszönöm, megnézem! :)

2012. máj. 12. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!