Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozzilla Thunderbird-öt nem...

Mozzilla Thunderbird-öt nem lehetne valahogy freemail-lel kompatibilissé tenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom beállítani a freemail-es postafiókjaimat Thunderbird-be. Tudom, hogy alapjáraton nem engedi, de nem lehet valahogy megoldani? Nagyon fontos lenne! Sok e-mail címem van, amelyek már nagyon régiek és a legtöbb freemail-es.

2012. máj. 13. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van a gmailnek egy olyan kedves kis funkciója, hogy tetszőleges számú és típusú címet használhatsz küldésre, fogadáshoz meg a freemail támogatja az átirányítást. Kérdem én, mi gátol meg abban, hogy ezen freemailes fiókokat átirányítsd?
2012. máj. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok lemaradva, de jelenleg (sok egyéb mellett) 5 freemail.hu-s emailfiókot kezel a thunderbird-öm.


Már miért ne engedné? Egyszerű POP3.

2012. máj. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Talán az, hogy eddig nem tudtam minderről...
2012. máj. 13. 14:02
 4/13 A kérdező kommentje:
Amúgy ha be akarom írni az email címeimet és rákerestetek, akkor azt írja ki, hogy : A Thunderbird nem találta meg a postafiók beállításait.
2012. máj. 13. 14:06
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a problémát. Miről nem tudtál? Vagy mi van? Ennyit kell beállítani:


Server type: POP3

Server name: freemail.hu

Port: 110

User name: [felhasználónév]

2012. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak írtam a nem tudtamot!!!

Neked meg csak ismételni tudom magam, hogy hiába írom be ezeket a Thunderbird nem találja meg!!!

2012. máj. 13. 23:22
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem értem miért kell ennyire bunkónak lenni?!?!?! Miért baj az, hogy 55 éves koromra nem értek úgy az ilyenekhez, mint a fiatalabbak?! Ennyi! Nem értem és kész, el kell fogadni és esetleg szépen elmagyarázni, meg segíteni!
2012. máj. 13. 23:24
 8/13 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges kiabálni, ha nem három felkiáltójelet raksz a mondat végére csak egy pontot, úgy is érthető. És nem tűnsz bunkónak.


Azt pedig honnan kéne tudnom, hogy te kinek szánod a választ? Nem vagyok gondolatolvasó.


Egyébként ha az lennék, akkor talán látnám azt is, hogy pontosan hol akadsz el, tudniillik a beállításokat már fent leírtam. Látod, milyen bunkó vagyok? Próbáltam segíteni.


De tudod mit? az utolsó mondatod fényében (Nem értem és kész, el kell fogadni és esetleg szépen elmagyarázni, meg segíteni!) Inkább segítsen neked az, akinek két anyja van. Vagy akinek képes vagy azt mondani, hogy kérem vagy légy szíves. Mert ez az arrogáns stílus, ez nekem nem jön be.

2012. máj. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy 55 évesen ilyen trágár legyél... Nem szégyelled magad?
2012. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hagyd már magad lógva.
2012. máj. 14. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!