Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozzilla Thunderbird-öt nem...

Mozzilla Thunderbird-öt nem lehetne valahogy freemail-lel kompatibilissé tenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom beállítani a freemail-es postafiókjaimat Thunderbird-be. Tudom, hogy alapjáraton nem engedi, de nem lehet valahogy megoldani? Nagyon fontos lenne! Sok e-mail címem van, amelyek már nagyon régiek és a legtöbb freemail-es.

2012. máj. 13. 00:19
1 2
 11/13 anonim válasza:
A válasz nem teljesen egyértelmű, mert lehet hogy működik, lehet, hogy nem (nekem működött). Szóval alul, az SMTP alatt van a "felhasználónév" rész. Ide alapértelmezetten csak a kiszolgáló neve nélküli név van írva (Pl.: peldageza). Utána kell írni, hogy "@freemail.hu". Végül így néz ki pl.: peldageza@freemail.hu
2012. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ja azt elfelejtettem írni, hogy a BEJÖVŐ mindenképp POP3 és mail.freemail.hu, a KIMENŐ pedig SMTP és az internetszolgáltató levelező címe például T-online-nál mail.t-online.hu
2012. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kovács G. válasza:

A freemail.hu oldalon található segítség is egy nagy rakás .... Olyan mint, halottnak a csók!

A lényeg: POP3 kiszolgáló, kell a MAIL szó a .freemail.hu elé, 110-es portot használ , valamint a felhsználónévhez a teljes (@freemail.hu-val kiegészített) e-mail cím kell! Ennyi, de úgy kell összevadászni a netről

2014. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!