Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mire jók az eldobható e-mail...

Mire jók az eldobható e-mail fiókok?

Figyelt kérdés
Attól, hogy valaki eldobja a használatos fiókját, még is mi változik? Miért jó, hogy meg lehet szüntetni?

2012. máj. 13. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Több oka lehet egy e-mail fiók törlésnek. Nekem régen volt egy freemail-es, ami elég lassú és bizonytalan felépítésű volt. Mikor rátaláltam a gmail-re rögtön átváltottam. Mindent az utóbbira használom, a freemailt viszont akkor, amikor egy egyszer használatos oldalra regizek.
2012. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyre akarsz regisztrálni, ami mondjuk spam veszéllyel fenyeget, és nem akarod a rendes címedet megadni, akkor egy 10 perces email cím jól jön. Különösen, ha egyszeri alkalomra kell, azaz többé nem is akarod használni az adott oldalt.
2012. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De miért töröljem a fiókom? Nyitok egyet, aztán használom mondjuk egy oldalhoz, aztán ha nem kell akkor úgy sem lépek be többet és törlik egy idő után. Még mindég nem értem miért vannak ilyen azonnal törölhetőek?
2012. máj. 13. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:

A megoldás kulcsa:


1. Szerezz egy stoppert.

2. Indítsd el.

3. Regisztrálj egy gmail fiókot.

4. Regisztrálj az új címmel egy random oldalra.

5. Ha még nem merült ki az elem, állítsd meg a stoppert, és jegyezd fel az eredményt. (Legyen tartalék tollad, ha az elsődleges menet közben kifogyna.)


6. Nullázd a stoppert (az esetleges elemcsere és rozsda letakarítása után).

7. Rakj fel egy KV-t.

8. Indítsd el a stoppert.

9. Regisztrálj egy random oldalra 10 perces email segítségével.

10. Állítsd meg a stoppert, jegyezd fel az eredményt.

11. Várd meg, míg ihatóra hűl a KV.

12. Iszogatás közben vond ki az első számból a másodikat, és állapítsd meg, hogy csak a 43. tizedesjegy után különbözik az eredeti első számtól.


Ha ez nem világosítja meg az elmédet, akkor egy napkitörés 10 centire tőle se fogja.

2012. máj. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!