Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik tisztító progit ajánlan...

Melyik tisztító progit ajánlanátok, ami tényleg csak a feleslegessé vált fájlokat törli ki?

Figyelt kérdés

A CCleanert futtatom,amikor már összegyűlt a sok szemét,de pl.ez kitörli nekem a Fuji fényképező gépem programjának a futtatásához szüksége .temp fájlokat is.

Úgyhogy tisztítás után újra kell az update a FinePixViewer-nek.



2012. máj. 13. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
CCleaner, és a ki nem törlendő fájlokat hozzáadod a kivételek listájához. (Ezzel egyidőben pedig írsz egy panaszlevelet a Fujinak, amiben tájékoztatod őket arról, hogy mire való a temp mappa, mert úgy tűnik, nem tudják.)
2012. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam,csak az a baj,hogy nem tudom,melyik temp vonatkozik a Fujira.
2012. máj. 13. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez az. Ezt más se fogja tudni, egyébként az elsőnek igaza van. A TEMP mappa nem arra való amire a Fuji használja. Pont ezért, mert így ki sem derül, hogy melyik program használja. Nem a CCleaner a rossz...
2012. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!