Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A C meghajtón, az 5 giga...

A C meghajtón, az 5 giga foglalt helyből, egy áramszünet után (éppen az office-t telepítettem) 11 giga foglalt hely lett. Most már 16 giga foglalt hely van? Hogyan? Mi ez?

Figyelt kérdés

Éppen ezért telepíttettem újra 1 hónappal ezelőtt, mert akkor is túl sok foglalt hely volt, és nem tudtam mi az oka. Újratelepítés után fenn volt a windows (xp), valamint a programjaim, és ez mindössze 5 giga helybe került ez nekem. Amikor az office-t telepítettem 2x volt áramszünet. Hirtelen 10 giga lett a foglalt hely, most már 16 giga. Program files 2,6-ot, windows 3,1-et foglal. Képeket, privát dolgokat más meghajtón tárolok.

A Ccleanert folyamatosan lefuttatom, lemeztöredezettség mentesítek amikor kell, vírusirtók nem találnak semmit! Akkor mi ez? Mi foglalja?



#áramszünet #elfoglalt hely
2012. máj. 13. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
chkdsk c: /f /r megvolt?
2012. máj. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

az még nem. kifejtenéd egy kicsit ha megkérlek?

elöre is köszi

2012. máj. 15. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!