Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy szüntessem meg a recsegés...

Hogy szüntessem meg a recsegést ha webcammal veszek fel videót?

Figyelt kérdés

Helló!

Szeretnék felvenni egy videót amin gitározok, a gitár számítógépre van kötve és egy szoftverben adom hozzá a torzítókat meg ott is veszem fel a hangot, a webcamerával csak a videót veszem fel. Múltkor probléma nélkül fel tudtam venni, most viszont rögzítés közben ahogy megszólaltatok egy húrt berecseg és elképzelésem sincs hogy miért, a mikrofont is kikapcsoltam közben.

(azt is megfigyeltem, hogy ímg tölti a képet addig is jó a hang, de amint bejön a kép rossz lesz). A videót amúgy a webcam szoftverével veszem fel (Logitech), de Sony Vegasban is próbáltam már, ott is rossz.


Gondolom nem sokan vagytok hasonló helyzetben, de ha mégis van valami tipp légyszi osszátok meg velem!


2012. máj. 14. 15:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!