Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Microsoft...

Mi a véleményetek a Microsoft Windows XP-ről?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 17:48
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
A legjobb oprendszer. Mióta megjelent Xp-t hasznátlam, mivel egy eleg jó stabil oprendszer. 2 éve használok win 7-et de nem vagyok vele maradéktalanul megelégedve, ha kezd elhasználódni néha csúnyán be tud akadni. A design-ról meg annyit hogy ha az Xp egyesek szerint elavult de működésileg rendben van, a 7-est meg a lehető legjobban lecsupaszítom grafika szempontjából, mert nekem a gyorsaság a lényeg. Egy biztos, mí a céges gépem működik akkor az Xp megmarad rajta, elsősoron mert jól működik, es a másik lényeges dolog, hogy a 7-es sokba kerül.
2012. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
igen, már én is XP-t használok, és tényleg nagyon jó. nem is lassú, és sok program, ami a 7-ben nem ment, ebben megy. nagyon elégedett vagyok !!!! :)
2012. máj. 16. 20:42
 13/21 anonim válasza:
Az XP a leginstabilabb rendszer ami létezik, de ennek ellenére még mindig stabilnak mondható. Elég gagyi és béna megoldásai vannak, de mivel régen szarrá reklámozták, ez terjedt el. Amikor felrakod tényleg elég gyors, de majd belassul és akkor rakhatod újra.
2012. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
A maga idejében jó volt.... Nekem az az észrevételem,hogy a "modern" gépen hamar elromlik,illetve nem működik jól. szerintem felejtsd el az xp-t.
2012. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

" modern " ??? hát 7 éves gép nem éppen modern :D

egyenlőre nagyon stabilnak tűnik !

2012. máj. 19. 21:12
 16/21 Alex Fly ***** válasza:

13-nak: Hogy a Zikszpé instabil? Ezexerint nem használtál Win95-öt...

Egy tisztességesen összerakott gépre megfelelően felrakva nagyon is megbízható. Nem véletlen, hogy még ma is a legelterjedtebb (főleg vállalati szinten, ahol a stabilitás létfontosságú). Talán a sűrű programinstallt/uninstallt nem szereti és igényli a rendszeres karbantartást...

2012. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az xp.Én nagyon régen ezt használom és megvagyok vele elégedve.
2012. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó rendszer, sok minden megy rajta, régibb gépekhez ideális.
2012. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Csak négy év után kellett újratelepíteni a szintén négy éves gépre. Stabil és megbízható rendszer gyengébb gépekre.
2012. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 SimkoL ***** válasza:
Évek óta Xp Sp2 van a programozós gépemen. Tökéletes !
2012. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!