Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb FPS játék?

Melyik a legjobb FPS játék?

Figyelt kérdés

Természetesen, tudom mindenkinek más a jó, de mégis...!


Inkább a játékmenete, hangulata és kezelhetősége lenne előnyben, szóval nem a grafika a fő, én sokat játszottam a Wolf Einstein ET -vel, és az nagyon tetszett, szóval ha ahhoz hasonló ONLINE játékot tudnátok mondani, nagyon megköszönném, ja és a COD-ot hagyjuk!


Köszi!



2012. máj. 14. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igazából sok játékot próbáltam (Wolfenstein ET-t még most is játszom), de ami meg tudott még fogni az a battlefield volt(szintén csapatjáték, és nem arról szól hogy berambózunk, és kész).
2012. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Manesz ***** válasza:
Battlefield széria az 1942 nem a legjobb... teli van buggal, kevés a szerver, a BF 2 és 3 viszont tök jó és realisztikus (bár a 3 kezelési rendszere kicsit gagyi ami a játékos adatokat érinti... lásd: otherworld - Battlefield 3
2012. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Counter strike 1.6
2012. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
unreal tournament (1997)
2012. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Battlefield 2, vannak benne járművek, csapatosan lehet benne tevékenykedni, a pályái jól sikerültek, még a BF3-ba is átvettek párat, a mai napig rengetegen játsszák, és ami jó hogy viszonylag balanszosak a fegyverek, alap fegyverrel is lehetsz a csapat hasznos tagja....és nincs benne USAS :D
2012. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a Counter-Strike bármely része. Csak az ég óvjon a csalóktól.
2012. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
crysis 2 vagy syndicate ami bejött :D
2012. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Battlefield 2-be siman letöltöm azt h Battlefield.Bad.Company.2-RELOADED és akk az multi is? mert wol einsteinbe a sima wolf einstein nem multi csak az enemi tetorry szóval mas a neve , itt nem?
2012. máj. 14. 19:17
 9/13 A kérdező kommentje:
legelső! a hungarikumon jatszol? ha igen milyen neven? lehet ismerlek, persze csak onnan
2012. máj. 14. 19:20
 10/13 anonim ***** válasza:
mostanában UcE szerverekn játszom TheComedian néven
2012. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!