Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7-et telepítettem új...

Windows7-et telepítettem új számítógépre. Normális, hogy így alakult a particionálás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

[link]


Mi lehet tenni, hogy egy normális C: partícióm legyen mert utána csinálnék egy másik partíciót az adatoknak? Két elsődleges partícióm van.



2012. máj. 14. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk eleve install közben kellett volna megadnod a kívánt méretet a C-nek, vagy install előtt particionálni, így csak az átméretezés marad.
2012. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A rendszer számára fenntartott partíciótól meg lehet szabadulni?
2012. máj. 14. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze. Telepítéskor törlöd az összes partíciót és csinálsz egy normális méretű - 30-80 GB - "C"-t és a többi a "D". Aztán formázod a "C"-t és mehet rá az oprendszer...
2012. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, illetve lehet, de ne akard, mert KELL a Windowsnak.


Viszont a C-t még lehet kicsit macerálni, csak tényleg a telepítésnél kellett volna megadni többet.

2012. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: Igen, normális: Azon van többek közt a rendszerbetöltő is ('asszem)

Szóval ne buzeráld, mert még elrontod a rendszer. Miért zavar az a vacak 100MB-os partíció? :D

2012. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
biztos igaza van az előző kettőnek is, de nekem SOHA NEM VOLT ilyen rendszerizés 100MB-os partícióm és mégis megy minden...
2012. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem a 100 mega zavar csak még ilyen partícióm nem volt. Most ez akkor valójában a C: partíció része? A rendszer engedni fog, hogy a C: partícióból levegyek az adatoknak?
2012. máj. 14. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:
már meg is néztem. Erre akkor van szükség ha több oprendszer van a gépeden, mert ilyenkor itt tárolja a rendszerek fontos fájljait, amik mind a két oprendszerhez kellenek. Tehát egy oprendszer esetén teljesen felesleges...
2012. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Google sok választ ad erre:

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!