Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Duke Nukem Forever-t elindítom...

Duke Nukem Forever-t elindítom és még csak a töltőképernyő jött ki, de befagy az egész gép, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

- a Játék eredeti

- régebben Win XP-n futott, nem volt vele baj

- a gépem egy atomerőmű, most cseréltem ki benne fontos dolgokat pl videókártya, alaplap

- Ugyanezt csinálja a CoD MW3-nál is, de más játéknál nem

- MW3 al idáig mindíg normálisan tudtam játszani nem volt vele gond..

- Steam-et is ujraraktam párszor, a játékokat is..


Mikor lefagy van mikor be ad kékhalált is, ami azért érdekes, és irritáló, mivel hogy tél óta 150 e forintom van benne és kb mindent kicseréltem benne. De ugyanakkor win7 -en ment az MW3 normálisan, ujraraktam a win7-et hogy jó legyen, és utána már az MW3 is töltőképernyőnél befagyott.. duke nukemmel pedig xp-n tudtam játszani. Talán valami hardware-es probléma lehet?



2012. máj. 15. 11:52
 1/10 Csiß ***** válasza:
Minden drivert felraktál?
2012. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pontosan, frissítsd a:

DirectX, Frameworkot, codec packot (jatek videoi miatt), Visual dolgot(Catalystben benne van ha Radeonod van).


Továbbá ajánlom a cracket, nekem is az eredeti DVD nem indult el a DIRT3, ráb*sztam cracket és úgy vittem végig.. Vagy volt egy stratégia ahol mindig az eredeti DVD-t kérte :D És az volt benne, na erre megint csak cracket lehet

2012. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát köszi megpróbálom, csak érdekes mert eddig ment, és tényleg zsír új gép. Amúgy nVidia GeForce kártyám van 9600 GT ami benne van, kb 3 hete vettem egy GTX 560-ast, csak nem rakom még bele, mert kell hozzá nagyobb táp:D
2012. máj. 19. 11:29
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen minden driver fent van
2012. máj. 19. 11:32
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindent frisítettem, de ugyanúgy beáll az indító képernyő, és kékhalállal uraindul..
2012. máj. 19. 12:54
 6/10 A kérdező kommentje:

Most is ujraindult, megnéztem eseménynaplóban mi lehet az, és ezt írja:



Súlyos hardverhiba történt.


Jelentő összetevő: Processzormag

Hiba forrása: Gépellenőrzési kivétel

Hiba típusa: Busz- vagy összekapcsolási hiba

Processzorazonosító: 3



a másik pedig ez:


Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.

2012. máj. 19. 13:13
 7/10 A kérdező kommentje:
Most tanácstalan vagyok, ennyire azért nem értek a géphez hogy ez egyáltalán mi a rákot jelent.. :S
2012. máj. 19. 13:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Na így a program nyelvén mindjárt más :)

Legtöbbször egy Worm(féreg vírus okozza) van erre Windows FixIt:

[link]


Progival a legkönnyebb ha nem menne ott van leírva pontokban lejjebb hogy mit csinálj, de a progi biztos segít.

2012. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
megcsináltam mindent, a link amit küldtél az be sem jön, viszont néztem ilyen fix it-et megpróbáltam azzal is de semmi..ugyanolyan szar az egész.. megpróbálom megint ujrarakni a windowst, de nemhiszem hogy rendbejönne, pedig vadiúj kb minden alkatrész és már megint felkúrja az agyamat:)...
2012. jún. 28. 00:51
 10/10 A kérdező kommentje:
megint ujraraktam, felrakom az MW3-mat, elindítom és töltőképernyőnél befagy, majd kékhalál üzenettel újraindul.......
2012. jún. 28. 02:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!