Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen egyszerű programmal...

Milyen egyszerű programmal tudom a videóra "rászerkeszteni" a feliratot?

Figyelt kérdés

Egyszerű telefonom van, ami még filmet le is tud játszani, de hozzá a feliratot nem tudja csatolni (mint a VLC). Milyen programmal tudom rászerkeszteni a filmre a feliratot? Olyan egyszerű programot keresek, amihez nem kell "tudás", szóval automatikusan ráteszi, nem nekem kell beállítani hogy melyik mp-től meddig legyen az első mondat, melyik perctől melyikig jelenjen meg a 2. mondat felirata, hanem automat felismeri. (VLC-ben ha hozzáadom, ott minden flottul megy, nem csúszik se kép se a felirat, ezt szeretném ilyen formába egybeszerkeszteni, egyszerűen.)


Részletes leírást kérek, előre is köszi!



2012. máj. 15. 13:10
 1/2 legendavagyok01 ***** válasza:

A felirat időzítve van, így ha lejátszva jó, akkor filmre ráégetve is jónak kell majd lennie (ha nem a filmhez való felirat van, akkor meg nincs mese, dolgozni kell vele, vagy a film azon verziójához való feliratot letölteni).

Ha egyszerűség a lényeg, akkor a Format Factory-val is lehet feliratot filmre illeszteni.

Ki kell választani a megfelelő konvertálást (pl. Mindent --> Avi, stb), Fájl hozzáadása gombbal a filmet kell hozzáadni, Kimenet beállításaiban pedig (sok minden mellett) ott van a További felirat lehetőség, ahol hozzá tudod kapcsolni a feliratot, jobboldalt a három kis pontnál.

2012. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hűha, köszönöm szépen!!!!!!

Igaz idővel, de sikerült!!!!! :)

Nagyon szépen köszönöm!!!!!! :)

2012. máj. 15. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!