Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul az Assassin's...

Miért nem indul az Assassin's Creed? Ez mit jelent? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Az van, hogy feltelepítem, elindítom a játékot, és el is indul, csak hogy nem rak ki semmit a képre.. van hang, de nincs kép.. elkezd menni az ubisoftos videó, és felvillan a kép fehéren, aztán újra elsötétül, aztán jönnek a következő videók, minden videónál felvillan fehéren, aztán újra elsötétül. Aztán bent vagyok a menüben, és ahogy végighúzom egyes menüpontokon az egérkurzort, azt hallom de akkor már csak a sötét kép van, és nem ugrálnak már be a fehér képek sem. Mi lehet a probléma? Én arra gyanakodtam hogy ezzel a Shader model dologgal lehet a gond, de ha az lenne akkor kiírná nem? Régebben egy másik gépen kiírta hogy nem jó a vidikártyám hozzá, de ennél nem ír ki semmit. Nem értem.....

2012. máj. 16. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a gép már olyan rossz, hogy ki se tudja írni! :D


Vidikari driver friss?

DirectX friss?

Pixel Shader 2.0-t támogat?

2012. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából a shader model 2.0 mit is jelent, de azt tudom hogy ez a gép tud olyat, mert egy másik játék megy amihez szintén az kell xD Egyébként a DirectX 9 van fent, A driverem viszont azt hiszem nem friss xD elég régi...
2012. máj. 16. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!