Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan programot amivel...

Tudtok olyan programot amivel többfelé lehet osztani 1 asztalt?

Figyelt kérdés
SZóval nekem van egy monitorom és azt szeretném ha lenne 4 asztalom, láttam ilyen progikat amivel lehet csinálni virtuális asztalokat DE azok közt váltogatni lehetett, én meg azt szeretném hogy lenne mondjuk 4 asztalom és mindegyik egy időben lenne kint a monitoron megjelenítve. Létezik erre ilyen program?

#Windows #asztal #mewgjelenités
2012. máj. 17. 09:22
 1/4 lordsithlord ***** válasza:

Persze, Linuxnak hívják :D


Poént félretéve: Win7 alá létezik egy VirtuaWin nevezetű program, azzal lehet virtuális asztalokat készíteni. Tudomásom szerint tudja a kívánalmaidat. Ezen kívül még létezik a MultiTabber, illetve a WindowsPager.


XP alatt a következő progikat tudom ajánlani: Microsoft Virtual Desktop Manager Powertoy, Dexpot, Vista/XP Virtual Desktop Manager (ez utóbbi elvileg Win7 alatt is fut).

2012. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szóló is írta: tegyél fel egy Linuxot, ott évek óta alapból tudsz több asztalt kezelni mindenféle csűrés-csavarás nélkül.


Windowsban csak nehézkesen oldható ez meg.

2012. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, linuxot nem fogok feltenni mivel inkább windowsos programokat használok minden napok során beleértve a szórakozásomhoz szükséges kedvenc játékaimat is. Így megnézem a win7-es alkalmazásokat amiket ajánlottatok, és még egy szer köszönöm szépen :)
2012. máj. 17. 14:06
 4/4 A kérdező kommentje:

mondjuk ez a VirtuaWin is olyan hogy 4 asztal van és azok közt lehet váltogatni...nekem olyan kellene hogy mindd a 4 asztal megjelenítődik szóval 1 monitoron ilyent lássak pl: [link]

De mindezt egyetlen monitoron és ne kelljen váltogatnom

2012. máj. 17. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!