Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Toshiba laptopra felraktam a...

Toshiba laptopra felraktam a windows 7 et, amit az asztali gépre is felraktam, de nincs wifi rajta, és a vezetékes internetet sem érzékeli. Mér van ez ha máskor jó volt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 08:41
 1/6 Csiß ***** válasza:
Driverek rendben vannak?
2012. máj. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát tegnap este raktam fel és még így nem foglalkoztam vele de az asztalin érzékelte egyből a vezetékest is
2012. máj. 18. 08:42
 3/6 A kérdező kommentje:
van külön win7 laptopra? a starteren kívül vagy az mindegy?
2012. máj. 18. 08:43
 4/6 Csiß ***** válasza:
Akkor majd ha lesz időd foglalkozz a driverekkel :) Net hiányában kicsit macerás lesz beszerezni a win 7 drivereket.Asztali gépen letöltöd és pendrive-on vagy valamin átrakod :P
2012. máj. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mert amikor véve lett akkor win 7 volt rajta, utána xp utána megint 7 ami ez, vannak drivereim toshibához te azok az xp re
2012. máj. 18. 08:50
 6/6 Csiß ***** válasza:
Igen azért írtam a letöltést mert ha a gyári cd-n csak xp driver van akkor bizony csak a netröl tudod beszerezni.Szerintem a gyártó honlapján megtalálod az összes szükséges drivert.
2012. máj. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!