Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Topaz adjus plugin nem akar...

Topaz adjus plugin nem akar indulni photoshop cs6 al?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam,feltelepítettem a programot,nekem most photoshop cs6 van fent és a program specifikációjánál azt írja hogy


Requires Windows XP, Windows Vista, or Windows 7

(32-bit and 64-bit)

Requires at least 1 GB RAM. (2 GB or more recommended)

Compatible with Adobe Photoshop CS3-CS6 (32-bit and 64-bit), Photoshop Elements 6-10, PaintShop Pro, Photo Impact and Serif Photo Plus.

Compatible with Lightroom 2-4 via Topaz Fusion Express.


Ezt írja ki és még csak benne sincs a photoshopban a plugin pedig installáltam


[link]



hogy kompatibilis a photoshop 6 al de mégsem indúl


2012. máj. 18. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Topaz adjus az ha jól tudom nem photoshop kiegészítő hanem lelehet tölteni mint külön program topazlabs.com-ról
2012. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
le lehet külön tölteni de photoshop nélkül nem működik vagyis plugin,de már megoldottam
2012. jún. 30. 09:15
 3/3 anonim válasza:
Menj a C: Program Files mappába, és másold át a Topaz Labs mappát az Adobe > Adobe Photoshop CS6 > Plug-ins mappába. Nyisd meg a ps-t, és a filters/szűrők menüben megtalálod. :)
2012. júl. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!