Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra szeretném rakni a win7-et...

Újra szeretném rakni a win7-et, de halvány lila gőzöm nincs róla, milyet kéne rátenni. *86, *64, enterprise, home premium, professional. Melyik micsoda?

Figyelt kérdés
Igazából mindig másra, egy hozzáértőre bíztam a dolgot, én mint látszik, sík h*lye vagyok, de a napokban senki ilyen nem ér rá ezzel foglalkozni, nekem meg már elég sürgős lenne, haldoklik a gépem.. Valaki így látatlanban tudna segíteni nekem?
2012. máj. 20. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha több mint 3GB RAM-od van, 64 bitest tegyél, ha kevesebb, 32 bitest. Home Premium vagy Professionalt.
2012. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Win7 home premium x86 elég neked.Ha bővebb segítség kell írj privátba, ahogy tudok segítek.
2012. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb módszer:


A még meglévő rendszeredben jobbklikk a sajátgépre, majd tulajdonságok. Ott megnézed, hogy éppen milyen van rajta, és ugyanolyannal telepíted újra.

2012. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4GB RAM-om van, és 64 bites van most fenn, de a program fájlok között van egy *86-os mappa is... :)
2012. máj. 20. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképp 64 bites kell. Itt tudod megnézni, hogy mi a különbség a win7 -ek között: [link]

Jah, és alex111 még mindig 4 gb memóriát (eben benne van a VRAM+RAM is!) támogatnak a 32 bites rendszerek, nem többet és nem is kevesebbet.

2012. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Jah, és alex111 még mindig 4 gb memóriát (eben benne van a VRAM+RAM is!) támogatnak a 32 bites rendszerek, nem többet és nem is kevesebbet."


Tudom. :)

2012. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah ok, akkor bocs. De akkor miért 3 -at írtál?
2012. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!