Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dolphin 3. 0 emulátort hogy...

Dolphin 3. 0 emulátort hogy kell beállítani hogy ne szaggasson a hang és ne legyen lassú?

Figyelt kérdés

Rengeteg videót magyar, angol, német, spanyol emberek beállításait és nem megy olyan könnyedén mint nekik.

A kép és a hang szaggat és az egész játék nagyon lassú.

A Speed 26 és 48% között mozog.

A feladatkezelőben is beraktam a polaritását magasra de nem sokat változtat.

Konfigurációm: proci: 2magos 3.0 GHz 64bit-es (intel dual core)

videokártya: Nvidia GT 220 (1GB)

memória: 3 GB DDR2-es ram

rendszer: windows 7 professional x64

A pozitív segítségnyújtást köszönöm előre is :)



2012. máj. 20. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge a procid is, meg a videokártyád is. Csoda, ha emuláció nélkül tudsz rajta játszani. Ezen a problémán sajnos csak új hardverrel tudsz segíteni.
2012. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez gép nem elég ilyen kaliberű emulátorok futattásához, annyit tudok mondani, hogy xp-n biztosan ki tudnál hozni belőle 55-60%-ot.
2012. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen ahoz képest hogy a GTA IV és a Battlefield 3 szagatás nélkül megy rajta full grafikán 40-50 fps-el ahoz képest tényleg jószar -.-
2012. máj. 22. 14:08
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy nekem vagy az előzőnek szántad-e, de mindegy is.

Igen a géppel nincs gond elég jó kis vas, de az emulátorok futtatásakor (ha ezzel tisztában vagy hagyd figyelmen kívül) a számítógép egy teljes közelőfelülettet épít fel ami elég sok ramot eszik és egészen leterheli a processzort.


Ezért is, akik ezzel foglalkoznak, használnak olyan gépet amiben van 8 gb ram meg 3,2es 4 magos proci.


Sajnos ez van.

2012. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

"GTA IV és a Battlefield 3 szagatás nélkül megy rajta full grafikán"


GT 220 irodai kártyán? Na ne viccelj. Milyen felbontáson? 320x240?

2012. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

1440x900-as képernyő felbontással

nem tudom miért kell nagyképűen lealázni mások gépeit mikor ennyi keresetből lehet hogy még neked szarabb is lenne. Vagy éppen nem is a saját gépedre vagy nagyképű hanem a szüleid gépére...

2012. jún. 7. 15:36
 7/16 anonim ***** válasza:

Hú, de sértődős valaki... Figyelj öreg, olvass róla review-kat. Egyetlen darabot se fogsz találni, ami azt mondaná, hogy jó, vagy hogy játékra való. Ez olyan, mintha megsértődnél, mert valaki azt mondja, hogy a biciklid nem olyan gyors, mint egy BMW.


Az egy játékra alkalmatlan, ebből a szempontból borzasztó szar kártya. Ennyi. Ezen nincs vitatni való, és az ember keresetétől is független. Ha egy milliárdos veszi meg, akkor is szar, játékra alkalmatlan kártya marad.

2012. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
És mellesleg akkora felbontáson a BF3 azon a kártyán nemhogy maximumon, de minimumon se fog szaggatás nélkül menni. A szaggatás nélkül az nem azt jelenti, hogy 2 számjegyű az fps, hanem azt, hogy jóval 30 felett van, lehetőleg konstans 60.
2012. jún. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem hogy nem fog de már megy akkora felbontáson ha tetszik ha nem...

Lehet te nem értékeled semmire más értékét és ezen nem is akarsz változtatni de jelenleg is játékteszteket készítek és a max payne 3-at is sikeresen leteszteltem szaggatás mentesen 1280x720-as felbontással lazán tolta a 35-45 fps-t

sajnálom ha bántja a lelkedet hogy egy ilyen gép ilyeneket is tud ellentétben a tieddel de egy kis általam készített hardveres gyorsítóval nem is buta chip van benne amit ki lehet használni teljesen.

Csak szegény videokártya fan-ja lassan bemondja a csődöt de nem igazán érdekel még sok ember elvárásánál jobb teljesítményt tud mutatni...

2012. jún. 17. 10:47
 10/16 anonim válasza:
Figyelj nekem sincs vm erő gépem de akkor is megy 60 fps-el lazán csak jól kell beállítani.
2013. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!