Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A tápom hőmérsékletét valamily...

A tápom hőmérsékletét valamilyen programmal meg lehet nézni?

Figyelt kérdés
Csak mert miután kikapcsolom a gépem , hallom hogy megy benne valamilyen ventilátor , az összeset megnéztem a gépben , egyik se ment , de még mindig zúgott vagy 3-4 percig , és csak a tápét nem látom.... és gondolom nem viccből megy , hanem azért mert melege van....
2012. máj. 22. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi van a tápegységre irva?

márka tipus név?

és nincs rajta kis rács kivül?

amin azért belátni hogy forog a ventije?

vagy ha megfogod meleg?

iletve érezni valamit? ha zug gondolom rezeg is anyira hogy fogásal megérzed

2012. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
chietec cft 650 14cs , a gépbe alul van a táp , azért sehonnan nem lehet belelátni , de mondom , biztos hogy annak a ventije megy.... amúgy igen , meleg , de nem vészesen , de azért a langyosnál melegebb... azért sem értem hogy melegszik , mert egy 650 es tápot az én gépem ha 30%on használja már sokat mondtam....
2012. máj. 22. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:
atól még hogy alul van biztos van szelözöje vagy iylen "zárt" hogy ne porosodjon? (ara gondoltam hogy feltenéd adig valahova / amugy sem jó alsótáposnak teljesen a földön hanem valamin legyen hogy földöt kicsit feljebb legyen)
2012. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


régi cikk de gondolom ma is vanak iylenek

hogy lehet hogy ez egy természetes jelenség hogy utóhüti rendszert

2012. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem tünik roszminöségü tápnak

de mikori? mert már rég megjelent

és nem csinálta edig?

amugy van bene túlmelegedés védelem is

11 évet kéne menie szóval csak nem lehet rosz még

de ha van ismerösöd aki hardverekel is foglalkozik akor nézesd meg ha gondolod (vagy ott a szerviz ha agódsz)

2012. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2009 elején vettem , télen és amikor hidegebb van , akkor nem csinálja , csak nyáron, azaz kb egy hete.... nem aggódok , csak érdekel....
2012. máj. 22. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát netán egy pocolás is jót tene

süritet levegövel

vagy joban olda meg a ház szelözését

tápnál valahogy

ne legyen benyomva valahova gép ugy hogy nem tud táp szelözni

.

viszont lehet job megelözni bajt

ha most még semi baja pár ezerért lehet teljesen átpoculják szervizben tápot meg le is elenörzik (job mint ilyesmi tápot vened 20 ezer körül)

szóval nem akarlak lebeszélni ikyen lehetöségröl sem:p

2012. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mivel alsó tápos , alulról szívja a levegőt , és kb ujjnyi magasan van , ehhez a ház szellőzésének semmi köze , ez a lényege az alsó tápnak , nem a benti "meleg" levegőt szívja , hanem a kintit , és nem a ház belsejét melegíti , hanem a külsőt. Bevinni nem fogom szervizbe hogy megcsinálják azt amit én is megtudok , már egyszer átnyomtam 9bar-al , nem sok minden jött ki belőle , pedig akkor már jó másfél éve ment , ráadásul ebben a házban van alatta egy porszűrő is( a táp ventije alatt , ahonnan a levegőt szívja).... csak másik városban vagyok , és itt nincs ipari kompresszor a garázsban.... bár ezt amugy is megtettem volna , ahogy hazaér a gép , de a kérdés mondjuk nem az volt hogy mit csináljak , hanem hogy mitől van? de akkor valószínű hogy meleg és után hűti magát...
2012. máj. 24. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!