Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ma reggel bekapcsoltam a...

Ma reggel bekapcsoltam a gépemet és ezt írta ki:SZEMÉLYRE SZABOTT BEÁLLÍTÁSOK LÉTREHOZÁSA: C:/Documents and Settings/All Users/Application Data/wscntfy. Exe-r Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
A képernyőn csak a háttérkép és ez az üzenet van.Nincs egyetlen egy ikon se és tálca.Nem tudok sehova kattintani.
2012. máj. 24. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg csökkentett módban elindítani és víruskeresést futtatni, vagy visszaállítani a rendszert egy korábbi időpontra. F8 billentyűvel próbáld a speciális rendszerindítási beállításokat előhozni bekapcsoláskor.
2012. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálom.
2012. máj. 24. 10:33
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tudtam vele csinálni semmit
2012. máj. 24. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Két választásod van:

1: Vagy újratelepíted


2: Vagy beszerzed a Norton Ghost-ot valahonnan,az fel van szerelve jó kis cucokkal,szerintem megoldaná a problémádat.Ha ezt egy vírus okozza akkor szerintem el tudná intézni

2012. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor valóban marad az újratelepítés vagy boot cd-ről futtatható víruskeresés. Remélem a fontos adataid nem a C meghajtó voltak, ha mégis egy linux live cd-vel lementheted másik meghajtóra(pendrive-ra is).
2012. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most nagynehezen sikerült elindítanom csökkentett módba és már fut a vírusírtó,ha estleg nem lesz jó akkor megpróbálom megoldani újra telepítéssel,vagy ezzel a programmal.NAGYON KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGETEKET!!!
2012. máj. 24. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!