Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri megvenni a Diablo 3 -mat?

Megéri megvenni a Diablo 3 -mat?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményére lennék kíváncsi akik már játszottak vele.Megmaradt benn a diablo feeling továbbra is?Nekem bétából nem sok jött át.Szerintem ez a 14500Ft kicsit sok érte.

2012. máj. 28. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha sok érte az ára, akkor nem éri meg!
2012. máj. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már felmerülne bennem a kérdés, hogy valóban megéri-e, biztos nem venném meg.
2012. máj. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg meg lehet nézni a netes verzió árát, talán olcsóbb.


De amúgy egyik barátom 2 napja már el is adta, mert megunta... Szóval fene tudja, hogy megéri-e.

2012. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdem mert Battlefield 3 -mat is nagyon vártam mikor kijött meg is vettem a limited editiont és egy rakás szart nem ér az egész játék.ezért elgondolkodom hogy megéri-e ma játékokat venni.
2012. máj. 28. 12:41
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Most vettem életemben először és szerintem utoljára játékot, és ez a BF3 volt, de nekem tetszik. :)

Szerintem hagyd a Diablot, a Skyrim hasonló és sokkal jobb szvsz.

2012. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na, a skyrim meg a diablo aztán bszottul nem ugyan az!!!
2012. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!