Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond?

Tomy88trance kérdése:

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Mi lehet a gond,ha egy törlés visszaállító program(a nevére már nem emlékszem,mert régi probléma)visszaállítja a képeket ugyan,de mégse bírom megnézni őket a windows képnézegetővel azt írja,hogy nem tudja megnyitni,nem támogatja a formátumot pedig .jpg-be van.

2012. máj. 28. 01:19
 1/8 logs ***** válasza:
nem lehet, hogy a program visszaállítja, ahogy tudja, de az eredmény mégsem lesz használható?
2012. máj. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Így van. Visszaállítja de ezek szerint sérült a fájl, tehát mégis kuka. Próbálj másik visszaállítót, de nem sok reményt fűzök hozzá:


[link]

2012. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Volt amelyiknél azt írta,hogy 100%-ban visszaállítható volt amelyiknél nem,de egyik képet se bírom megnézni
2012. máj. 29. 01:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké megpróbálom ezt hátha
2012. máj. 29. 01:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugyanaz az eredmény, a "zöld"eket visszaállítottam mégse jó, nem tudom mi lehet a gond :/ semmilyen képszerkesztő semmi nem bírja megnyitni :/
2012. máj. 29. 01:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kettővel sem ment, akkor sajnos sérült vagy részben felülírt a fájl és nem lehet visszahozni...
2012. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még akkor is ,ha "zöld"-el jelezte mindkettő,hogy okés? a sárgákat meg a pirosakat már meg se próbáltam
2012. jún. 1. 10:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszer nem tudod használni, miután visszaállítottad, akkor nem tudsz vele mit csinálni hiába zöld...
2012. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!