Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik a felirat a...

Nem működik a felirat a KMplayer-en, mi lehet a gond (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Két gond is van:

1) Avi fomátumú videón, amikor alapból indítom angol felirat van (nincs beleépítve a videóba a felirat, csak rajta van). Belehúzok egy magyar feliratot (srt fomátum, de nem történik semmi. Kiírja,hogy betöltött a felirat, de nem vátozik semmi. A felirat nyelvénél nincs más. csak angol, pedig 100%, hogy magyar a felirat.


2) Mkv formátumú videó, alapból nincsen rajta felirat. Belerakom a feliratot (nem ugyanazt, mint az avi-ba, kiírja, hogy betöltötte a feliratot, de nem jelenik meg.

Megnéztem a felirat beállításoknál, bejelöltem a listán a betöltött feliratot, (alapból az automatikus volt bejelölve), de semmi, nincs felirat.


Mindkét formátumnál korábban már tudtam pont ilyen feliratot betölteni, akkor jó is volt, csak most rossz.



2012. máj. 25. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ennyit találtam így hirtelen.

2012. máj. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom megoldódott-e a problémád, de ha a felületen nyomsz egy jobb egérgombot, aztán a felirathoz mész, akkor a megjelenő menüben a második vonal alatt van egy olyan, hogy "Felirat rejtése/mutatása Alt+X ". Ezt kell bepipálnod, vagy használni a billentyűparancsot. Elképzelhető, hogy itt lesz a hiba megoldása.


43/F

2013. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vlad01 válasza:
Köszönjük Apuci! :)
2014. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!