Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell vga drivert...

Hogyan kell vga drivert frissíteni biztonságosan?

Figyelt kérdés
ATI kártyám van,és az lenne a kérdésem hogy hogyan kell biztonságosan drivert frissíteni? A saját telepítőjével uninstallálni kell a régit,és úgy telepíteni az újat,vagy egyszerűen csak telepítem a friss verziót és felülírja a régit?
2012. máj. 30. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkét opció működik, utóbbi nyilván kevésbé macerás. Viszont ha őskövület drivert akarsz frissíteni, akkor nem árt az első megoldást választani, mert időnként azért történnek drasztikusabb változtatások.
2012. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindig frissítem a drivert,és először uninstall a régit. De ez macerásabb ahogy említetted,és ezért kérdeztem hogy lehet e uninstall nélkül telepíteni az új drivert. Nem lesz belőle valami baj stb...


Köszi a választ!

2012. máj. 30. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tutira mész, akkor driver cleaner, az leszedi a drivert mindenestől.
2012. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én úgy tudtam hogy "rendszer" drivereket érdemes,vagy ajánlott a saját eltávolítójával letörölni.


Köszi a választ!

2012. máj. 31. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!