Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A google chrome miért nem...

A google chrome miért nem ment el semmilyen jelszót?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert gondolom az van enki beállítva, hogy ne mentse. Egyébként meg megkérdezi alap esetben és Te választhatod, hogy mentse, vagy sem.


rámész a beállításokra, azaz a böngésződben a jobb felső sarokban lévő kulcsra, majd beállítások, majd speciális beállítások megjelenítése és ott van, hogy jelszavak és űrlapok.


A többit már egyedül is tudod:)

2012. máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, nagyon jól ismerem a chrom-ot, ezek mind be voltak állítva! Most újrtelepítettem és minden okés!
2012. máj. 30. 23:42
 3/3 anonim válasza:
Nálam is minden be van frankón állítva! 3-4 éve használom a chromeot, de amit kb május óta művel ez már sokk! Vannak oldalak amiknél felajánlja a jelszó mentését pl facebook. Más oldalaknál nem ajánlja fel pl ctromail freemail.... Ez a jelenség pontosan május környékétől észlelhető! Amikor valami gigantikus frissítést műveltek a google chrome fejlesztőik a menüsor teljes átszabásával....Májusban is komoly gondjaim voltak vele. Töröltem az új menüben a felhasználót mert nem értettem miért lett 1 nindzsa a bal felső sarokban amikor nem is kértem nem is akartam!!... Na azzal együtt az összes könyvjelzőm is úgy elszállt, hogy azóta sem találkoztam velük!!...Pedig! A chrome törlése és aztán az újra telepítése után is meg szokott lenni!... Innen üdvözlöm a Google Chrome fejlesztőit! Ebből lassan firefox lesz....
2012. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!