Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék egycsatornás...

Hogyan tudnék egycsatornás hangból, kétcsatornásat készíteni?

Figyelt kérdés
Próbáltam Audacityvel, sikertelenül.

#hangszerkesztés #kétcsatorna
2012. máj. 31. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Kéne sikerülni...

2012. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Újból megpróbáltam, még többet is, mint amit a honlap elinstruált de csak nem sikeredik. Behozza a második sávot, de nem csinál kétcsatornásat, duplán szól az egyik hangszórón. Valószínűleg ez egy nagyon ritka igény.

Még régen rádióból vettem fel zenét, digitalizálás után csak az egyik szám lett egycsatornás. Nem is nagyon értem a dolgot. Az összes többi rendben van.

Az Audacity nagyon remek program, a DvDx honlap is, ott tanultam meg DVD-ből AVI-t készíteni. Megnéztem a többi hangszerkesztőket is, de egyik sem foglalkozik az én nyavalyámmal.

Még egyszer köszönöm !

2012. jún. 1. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:

DVD-ből avit? Gondolom a AutoGordianKnot leírásra gondolsz. Az is jó, de remek program ez is:

[link]

És ez is igen jó [link]

Személy szerint A FairUseWizard-ot kedvelem.

2012. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igy van, az AutoGordiantKnot, és előtte a rippelő DvDDecrypter. Utóbbi gyorsan megy, az AGK sokáig tart. - No persze videóval foglalatoskodni idő- és gépigényes dolog.

Az első programot elolvastam és mondhatom, nagyon jó. Itt nem kell külön 'előmunka', rippelés, azonnal megcsinál mindent.

A második megismeréséhez bejelentkezés kell, még nem tudtam megnézni de nagyon érdekel. Kár hogy csak most tudtam meg, hogy léteznek más programok is DVD-ből AVI készítéséhez.

Nagyon köszönöm !!

Kívánom a legjobbakat !

2012. jún. 1. 17:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!