Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gyors segítségre lenne szükség...

Gyors segítségre lenne szükségem. A win7 telepítésénél valami oknál fogva elakadtam. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egy teljesen új laptopra szeretném feltelepíteni a rendszert. Az alap beállítások után formázás, partíciók létrehozása után kiválasztva h hova szeretném tenni el kezdi a telepítést. (84x és 64x-esen is próbáltam már). Miután kész (elvileg) felhasználó nevet adok a rendszernek stb. majd újraindul és hibát hoz ki! Előre is köszi!

2012. jún. 2. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Egész pontosan milyen hibát hoz ki?
2012. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elvileg szoftver vagy hardver hibát ír. Majd választás elé állít hogy milyen módban akarom elindítani(csökkentett, hálózati normál stb) akármit választok ugyan oda dob vissza.

Hardver vagy szoftver hiba... "próbálkozzon a rendszer javításával" és semmi...

2012. jún. 2. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen hiba? Milyen windows 7? Eredeti vagy letöltött? Hogyan írtad ki? Milyen lemezen van?

Csak azért kérdezek vissza ennyi mindent mert volt már példa olyanra hogy egy windows7 példányt rosszúl másoltam át és bizony egy adott lemez szektor hiba miatt szépen ment de telepítés közepén megállt a történet és kész meghalt és ez lemez hiba volt mert ugyan azt a win7 fajtát egy másik lemezről telepítettem az meg jó volt.

Másrészt a kalóz verziókat megbuherálják úgy hogy letöltsed és jól kiszúrnak veled hogy hibás. Vagy alapból rosszul töltötték fel vagy te írtad ki rosszul. Ha eredeti bolti példányod van akkor érdemes lenne meg győzödni arról hogy amikor más gépen használtad hogyan működött, vagy esetleg nincs-e baja a laptop winchesterével, mert ha a laptop merevlemeze szektorhibás és ugye azt a bizonyos szektort érinti teleépítés végén akkor bizony már laptop hiba van. Ezen kívül még rengeteg egyéb oka lehet, én a leggyakoribb problémákat soroltam fel amik elképzelhetőek. Remélem tudtam segíteni. De legjobb az ha leírod mivolt az üzenetbe akkor talán egyenes választ is tudok vagy tudunk adni a kérdésedre.

2012. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez igen hasznos válasz eddig! Pár perc és újra befejezi a telepítést és akkor majd pontosan letudom majd írni mit is ír ki a gép. Mellesleg arra én is gondoltam h a (nem eredeti am) rendszer rosszul lenne kiírva, de már 2 laptopra akadálymentesen sikerült feltelepíteni. Remélem nem szektorhibás a merevlemezem. Majd nemsokára leírom pontosan h mit is ír ki!
2012. jún. 2. 22:23
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt írja ki csak természetesen magyarul...

2012. jún. 2. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!