Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom miert nem indul el...

MarotiLorant kérdése:

Nem tudom miert nem indul el egyik Office sem, se a 2007 se a 2010?

Figyelt kérdés

Eddig ment a 2007 Office pont ez volt meg nekem is ami most fent van, a windowsom elromlott. Felraktam mind ket Office ugyan az a problema, felrakok mindent rendesen mukodik befejezi a masolast, minden rendben, hogy inditsam be pl. a wordot megjelenik egy ablakocska ezzekel az infokkal: [link] es itt tolti egy darabig es utana az az ablak eltunik es utana nem tortenik semmi..


Koszonom elore is a segitsegeteket es ha valamit nem ertettek csak szoljatok!:)



2012. jún. 2. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan mint MS Office csak ingyenes...

[link]

2012. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Távolítsd el az egészet úgy ahogy van, CCleanerrel takaríts ki utána, majd csinálj friss Office telepítést. Előtte még döntsd el melyik verziót szeretnéd használni, mert két dudás nem fér meg egy csárdában.
2012. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak nem indult el ugy ahogy te mondtad ugyan az az ablak jott ele amit eloszor is mondtam (a link), mas javaslatotok van?
2012. jún. 3. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!