Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megnyitni a...

Hogyan tudom megnyitni a dokumentumot?

Figyelt kérdés

Tehát kaptam ma egy levelet Csehországból, amit rendkívül fontos lenne megnéznem. Az email-be található 2 dokumentum név szerint ,,oledata.mso" illetve ,,image002.emz". Mindkettőt letöltöttem az asztalra, és gondoltam megnyitom a Microsoft Worddel. Amint társítottam, kidobott a program egy ablakot Fáljátalakítás névvel, miszerint válasszam ki a dokumentum elolvasásához a szükséges kódolást, és mellé még 3 választási lehetőséget: Windows (alapértelmezés), MS-DOS, és Egyéb kódolás. Innentől szeretnék segítséget kérni, hogyan tudnám megnyitni megfelelő formátumba a kapott dokumentumokat.

Ha kihagytam valami szükséges információt a kiegészítésből, szóljatok!

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



#Word #fálátalakítás
2012. jún. 4. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom biztosan, de ahogy keresgéltem neten arra jutottam, hogy a .mso fájlt Microsoft Outlook 2010-es progival tudod megnyitni, a .emz fájl pedig Microsoft Visio 2010 vagy XnView-val nézhető meg.
2012. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a képet sikerült megnyitni, köszönöm! A másikat levelezőprogrammal lehet megnyitni? De sajnos 2007es outlookom van, egy próba kedvéért elküldtem arra az email címre a levelet, persze a csatolt fáljal együtt, de a kapott levébe benne sincs az oledata.mso...
2012. jún. 4. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Az oledata.mso fájlt nem lehet megnyitni, ha ms outlookkal küldenek csatolt állományt (html) és azt nem outookkal nézi meg az ember, akkor látja a fenti két állományt is.

Tehát valószínű a kép volt a csatolt állomány.


[link]

2012. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát az oledata.msot más programmal nem lehet megnyitni?
2012. jún. 4. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!