Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keresek felmérő elkerülő...

Rozsa13bela kérdése:

Keresek felmérő elkerülő programot?

Figyelt kérdés
Keresnék olyan programot ami elkerüli az ilyen felmérő oldalakat pl lenne egy fáj amit leszeretnék tölteni , de nem megy mert ki jön egy ablak hogy katincsak rá erre meg erre pl mobil felmérő oldal és addig nem engedi letölteni amig kinem töltőm nos én ilyen progit keresek ami enélkül elkerülhető és letölthető a fájl pl share cash... előre is köszi .. üdv

2012. jún. 6. 02:35
 1/3 anonim ***** válasza:
én jdownloader-t használok, nem tudom hogy pontosan arra a megosztóra jó-e de vagy 1000re működik.
2012. jún. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és avval hogy kerülőm el ezeket a felmérő teszt elkerülő programokat.. ? hogy a zár feloldodjon ?
2012. jún. 6. 17:37
 3/3 A kérdező kommentje:
hogy lehet beálitani hogy a fájlt tölcse le és ne pedig az oldal adatait mint pl képet :D ... mert nekem a file-t azt nem tölti le de az oldal adatait azt igen
2012. jún. 6. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!