Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért irja ezt ki? Nem sikerül...

Miért irja ezt ki? Nem sikerült telepíteni vagy elindítani a telefon szoftver frissítési összetevőket.

Figyelt kérdés
frissíteném az xperia x8-amat, vagys újraraknám, de ezt irja ki......
2012. jún. 6. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Benne van a válasz a kérdésben.Tisztán magyarul le van írva, mit nem lehet ezen érteni.
2012. jún. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de mit kell csinálnom hogy jólegyen?
2012. jún. 7. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is erre próbálok rájönni pár napja, de eddig semmi információ, senki sem tudja, csak pár gyökér, aki nem a kérdésre válaszol. Az addig ok, hogy sikertelen az elindítás, de a miértjét senki sem tudja.
2012. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a gyökér aki lusta dög elvinni szervízbe a telóját és megkérdezni.
2012. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vidéki vagyok, Pestről rendeltem a telefont, Pécsett még egy normális mobilszaküzlet sincs, nem hogy szerviz! Szóval nincs 10ezrem egy kérdésre! Egyébként meg nem tudom miért vetted magadra, nem ez az első hely, ahol ezután érdeklődöm, szóval nem feltétlenül rád gondoltam, de már mindegy.

SE Update Service-zel sikerült frissítenem!

2012. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekemis
2012. jún. 12. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!