Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne eltávolítani a...

Hogyan lehetne eltávolítani a két hijacket?

Figyelt kérdés

Ma telepítettem, az IObit Security 360 nevű programot, ESS mellé. Indítottam több vírus keresést, talált egy trójait, amit tudtommal el is távolított (vagy nem), de két hijacket mindig talál, és akár hányszor távolítom el őket, mindig megtalálja. Van valamilyen ötletetek, hogyan, mivel lehetne eltávolítani őket? Egyébként készítettem róla képet is : [link]

Légyszíves segítsetek nekem!



2012. jún. 7. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb megoldás: Backup, újratelepítés.


Hosszabb megoldás: Megpróbálod valamivel ami nem szar. Letöltöd Microsoft Security Essentials-t ( [link] Avastot ( [link] és a Malwarebytes-t ( [link] Mindegyiket futtasd végig heurisztikus vizsgálattal, teljues lemez, minden maxra állítva. Utána próbáld meg az Avast rendszertöltés előtti vizsgálatával is.


Ha ez nem viszi ki, akkor megpróbálhatod manuálisan is, megnézed hogy fut e valamilyen program amit nem indítottál el, megkeresed a program által futtatott process-t, és megnézed honnan/mi indítja el, majd Unlocker-el vagy Windowson kívül kiszeded.

2012. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, azt hiszem megpróbálom azt amit leírtál, de a gépet egyelőre nem szeretném újratelepíteni, mivel kb 3 hónapja lett újrarakva.
2012. jún. 8. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!