Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A sweet im-et hogyan tudom...

A sweet im-et hogyan tudom eltávolítani a firefoxról? Már mindent megtettem de még mindig ott van. (FELPONTOZLAK)

Figyelt kérdés
Kitöröltem a programok telepítése és törlése menüböl, kitöröltem a fájl mappákat is, és a firefox kiegészítő/bövitményei közül is eltávolítottam, de még mindig ott van! Amikor beírok a firefox címsorába valamit, akkor a találatokat a sweet im keresőjébe adja be. A firefox a kezdőlapom. De akkor is h felülre a címsorba irok valamit, akkor az a sweet im-es sz*r jön be! Hogyan távolíthatnám el véglegesen?
2012. jún. 2. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvastam ezt a kérdést, és elis tünt a listáról, de a firefoxon még mindig ott van.
2012. jún. 2. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a keresőszolgáltatások kezelőjében is töröld ki.
2012. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Onnan is kitöröltem, de még mindig ott adja be a találatokat hogy ha a címsorba irom be. :S
2012. jún. 2. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!