Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy külső (vinyóm 1 TB)...

Van egy külső (vinyóm 1 TB) és 700 GB szabad van rajta egy tömörített fájl amikor ki akarom csomagolni a külső vinyómra a C ről fogy a hely most mivan?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A C (rendszerpartíció) az ideiglenes fájlok helye. Amikor letöltesz valamit (és videót nézel) vagy kicsomagolsz, telepítesz, először az ideiglenes tárba kerülnek a fájlok, majd a művelet végén a rendszer átmásolja azt a célmappába.
2012. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szóval ha kicsomagolom akkor a C ről leveszi a helyet egy időre de utána vissza állítja? és a célmappába átteszi
2012. jún. 9. 12:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, az ideiglenes tárolót addig használja a rendszer, amíg egy folyamat fut (például kicsomagolás). Mivel utána onnan helyezi át fájlt, a C-n a hely felszabadul.
2012. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miután befejeződött a kicsomagolás utána AZONNAL vagy kis idő múlva szabadul fel a hely mert nekem volt már hogy 2-3 napba telet
2012. jún. 9. 13:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Azonnal, hiszen az amit a C-re csomagoltál ki, a rendszer azt helyezi át a célmappába.


Ha futtatsz valamilyen rendszertisztító programot, akkor az ideiglenes tárolót is ürítik, így a szeméttől meg tudsz szabadulni (CCleaner például).

2012. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó kérdésem a kicsomagolt fájl mérete megegyezik a C-n levett hellyel?
2012. jún. 9. 14:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor kicsomagolsz egy fájlt, vagy több darabolt fájlt, akkor a benne lévő eredeti méretű fájl jön létre. Ha 1 GB-os a csomagolt fájl, akkor 1 GB helyre van szükség a kibontáshoz is. Ha egy 10 darabból álló csomagot bontasz ki, akkor is 1 GB méretű fájl jön létre, mert az volt az eredeti fájl mérete.
2012. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!!
2012. jún. 9. 14:39
 9/9 A kérdező kommentje:
Probléma lépett fel az a baj hogy kicsomagoltam és a gépen NEM KAPTAM VISSZA A HELYET a gépemnek kicsi a vinyója ezért is féltem annyira de miért nem jött vissza a helyem??
2012. jún. 9. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!