Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezekkel a fájlokkal mit kezdjek?

Ezekkel a fájlokkal mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy filmet és ilyen fájlok vannak benne


afo-xvid-nhd.001

afo-xvid-nhd.002

afo-xvid-nhd.003

....

afo-xvid-nhd.037


MIt kell ezekkel kezdeni, hogy .avi fájl legyen belőlük?


2012. jún. 12. 11:18
 1/8 MaXXeGee ***** válasza:
Total commander, fájlegyesítés :)
2012. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7zip vagy total commander segítségével tudod összeilleszteni a darabokat, és megkapni az eredeti fájlt.
2012. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MaXXeGee ***** válasza:

[link]


Egyszerűbb mint elmondani :)

2012. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Köszi a segítségeket, de biztos én vagyok a béna, valami nem jó!! Mit csinálok rosszul segítsetek! :\

2012. jún. 12. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Ott van a fájl, és sikerült is (hiszen írja a program). Ha nem mellékelnek crc-fájlt, attól még az működni fog. Ilyenkor a Total Commander a saját .out formátumát adja az összeillesztett fájlnak. Mivel tudod hogy .avi, csak simán átnevezed a kapott fájlt, és ott a videó.
2012. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A-a, hiába nevezem át, továbbra se jó!

Nem nyitja meg semmilyen lejátszó.

2012. jún. 12. 12:07
 7/8 MaXXeGee ***** válasza:

Akkor talán nem avi? hanem mondjuk iso vagy bin? (azaz cd/dvd képfájl) Ezek szoktak még lenni.

Mekkora méretű a kapott fájl az egyesítés után? Dvd-t töltöttél le vagy divx-et ? Nézd meg ahonnan letöltötted, mit írnak róla. Lehet hogy egy RAR fájlt daraboltak fel ilyen szerencsétlen módon.

2012. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A kiterjesztése mindig az aktuális szám volt a fájl névben 001,002,003,004..stb.

700Mb lett és elvileg divx, de nem nyitotta meg semmilyen lejátszó, ki is töröltem mérgembe. Letöltöm máshonnan, franc kínlódik vele. :\


Köszönöm a segítségeteket, megháláltam a zöld kézzel! :) Szép estét. :)

2012. jún. 12. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!