Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vetett árnyékot/hátteret hogy...

Vetett árnyékot/hátteret hogy tudom eltüntetni az asztal ikonjai alól?

Figyelt kérdés
Úgy lett kék az egész, hogy word dokumentumból mentettem ki egy képet és csinált belőle egy desktop ikont...
2012. jún. 12. 11:30
1 2
 11/14 anonim válasza:

Hali!

Ha nem segítettek ezek a dolgok, próbáljátok ki ezt:

Asztalon jobb klikk->Tulajdonságok->Asztal->Az asztali elemek testre szabása->Web->Asztali elemek zárolását kapcsold ki!

Ez a megoldás!!!

2013. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 henny23 válasza:

Sziasztok!


"2013-08-14 13:31"-es hozzászólónak köszönöm, nekem is volt egy ilyen problémám, de egy kis igazítást hozzátennék, hogy az igazi megoldás az volt, hogy az "Asztali elemek testreszabása..."-ban a "Web-2 fül alatt az egyik négyzet a listában be volt kapcsolva (azaz ki volt pipálva), ezt miután kivettem és alkalmaztam eltűnt a háttérszín az asztali ikonok neve alól. Nem az "asztali elemek zároslása"-t kellett bepipálni! Az nekem üresen van hagyva.

2014. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 henny23 válasza:

*"Web-2

helyett: "Web"

2014. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 henny23 válasza:

*zároslása

helyett: zárolása


de jó, hogy nem lehet módosítani a saját hozzászólásod -.-'

2014. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!