Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 telepítés, hogyan?...

Win 7 telepítés, hogyan? Többi lent

Figyelt kérdés
Ha a win7-et a C meghajtóba teszem fel akkor a D meghajtóban tárolt adatok megmaradnak??
2012. jún. 14. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. A telepítő nem biztos hogy névvel fogja a partíciókat kiírni, hanem csak méret szerint. Ha közel azonos a méretük, akkor jegyezd meg hogy melyiket formázod, nehogy összekeverd.


Előfordulhat olyan is, hogy az egyik partíciót a rendszer telepítés után nem látja. Ilyenkor az megvan, a sajátgépen jobb klikk/kezelés/lemezkezelő menüjében adhatsz neki ismét betűjelet és kötetnevet, utána már látható és használható lesz.

2012. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már csináltam olyat is, hogy ugyanarra a partícióra telepítettem egy winXP-t és egy win98-at. Telepítéskor NEM törölt le semmit!!
2012. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem arról volt szó, hogy nem lehet megcsinálni, hanem hogy nem ajánlott. Utólag több munka és probléma lehet velük, mintha mindent tiszta telepítéssel és önálló partíciókra telepítenél.
2012. jún. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm csak azért kérdeztem hogy zenék képek el fognak-e onnan majd veszni
2012. jún. 14. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!