Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Driver probléma lenne? A...

Driver probléma lenne? A játékok szét vannak "esve" a képen látható módon.

Figyelt kérdés

Újratelepítettem a Windows 7-et, telepítettem a legfrissebb drivert is a Radeon HD 2600Pro videokártyához, és mégis ezt csinálja minden játéknál. Újratelepítés előtt semmi gond nem volt vele.


Itt egy kép, ilyet produkál:

[link]


Valaki tudna segíteni hogy mitől van, mit tegyek?


Előre is köszönöm!



2012. jún. 16. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
van hogy a régebbi driver megoldja
2012. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És honnan tudnék régebb drivert letölteni? Mert ha jól láttam az AMD oldalán csak a legújabbat tudom.
2012. jún. 16. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Kinézetre VRAM hiba, amit esélyesen túlmelegedés okoz, ha CCC-ben nem piszkáltad el az Overdrive-ot. Mikor volt az a kártya utoljára takarítva és pasztázva?
2012. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Takarítva két napja lett, pasztázva még újkora óta nem volt, mert a hűtőbordát még nem szedtem le eddig. De friss indítás után egyből is ezt produkálja, ilyen gyorsan túlmelegedne?

Sógorom csinált valamit az overdrive-al, az automatikus overdrive vagy valami ilyesmi funkciót csinált. Ez is okozhatja?

2012. jún. 16. 10:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az új driver okozta a problémát, feltettem egy régebbit, és most jó!

Köszönöm a segítséget!

2012. jún. 16. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:

ÜZENEM A GYAKORI KÉRDÉSEK.HU NAK HOGY NE KÜLDJENEK SÜTIKÉT MERT UNOM

:)

2012. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!