Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kernel32. dll - ezt kéri a...

Szpeti1991 kérdése:

Kernel32. dll - ezt kéri a windows. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

"Az eljárás belépési pontja (EncodePointer) nem található a DLL-ben (KERNEL32.dll)."

Ezt írja ki a windows minden program elindításakor, de ha rákattintok (általában kiírja még egyszer), akkor eltűnik a program meg elindul.

Megnéztem a windows system32 mappáját, meg van ez a kernel32, ennek ellenére gondoltam, letöltöm és berakom, de nem engedi, mert "más program használja". Bezárok mindent, úgy se engedi.

Mit tegyek? Ha nem okoz gondot, akkor tojok rá,persze idegesítene, ha minden program elindításához kétszer még felugró ablakra is kattintanom kell, de túlélem.

Mi lehet ez? Vírus?

Köszönöm a segítséget :)

Peti



2012. jún. 16. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld csökkentett módban is másolni, ha úgy sem megy, akkor vagy megszokod, vagy Windows újra!
2012. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!