Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xp telepítés, bonyolult...

Xp telepítés, bonyolult helyzetben. Hogyan csináljam? Nincs cdmeghajtó se Usb lehetőség csak vinyóra pakolászás?

Figyelt kérdés

A probléma: laptop nem ismeri fel a cd, dvd meghajtót de a negyediket sem, tehát valami alaplap vagy csatlakozó hiba, NINCS RAJTA OPRENDSZER és kellően régi a bios ahoz hogy ne tudjak usbről bootolni. Ha másik gépen telepítem fel a vinyót teljesen vagy félig akkor kékhalál a visszaszerelés vége.

Kérés: Valami jó ötletet szeretnék kérni bárkitől hogy windowsot varázsoljak a gépre.

lehetőségeim: be tudom rakni másik gépbe és tudok a vinyóra pakolászni, lehetséges hogy valami önkicsomagoló xp kéne nekem vagy valami semleges beállítású telepítés hogy ne omoljon össze a rendszer a gépcserekor. Kérles segítsetek köszi



2012. jún. 16. 19:50
 1/2 MaXXeGee ***** válasza:

Ha jól emlékszem (fuuu de rég volt) létezik virtual drive ms-dos alá is, így elméletileg egy könyvtárt egy paranccsal ki tudsz jelölni virtuális meghajtónak a telepítéshez, tehát ha fel tudod rakni a merevlemezre a cd képfájlt, (esetleg kicsomagolva, ennek alaposan utána kellene olvasni) akkor tudnád telepíteni.

Most már csak az nem megoldott, hogy miről bootol be a gép.

Talán ha egy ms-dos rendszerindító lemez fájlai vannak a C meghajtó gyökér könyvtárában akkor arról elindulna a dos?

Találgatok.

[link]

Nézd meg ezt, lehet hogy ez kell épp neked :)

2012. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi megnézegetem, nemtudom hogy sikerül-e a dost életre kelteni, de nagyon jó ötlet.
2012. jún. 16. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!