Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows vs. Linux (Ubuntu 10....

Windows vs. Linux (Ubuntu 10. 04)? Melyik a jobb? őszintén?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 12:28
 1/6 lindmayer ***** válasza:

őszintén: az ubuntu

de azok a fránya játékok...

2012. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A két rendszer eléggé más (ráadásul az Ubuntu 10.04 nem is a legfrissebb).


Ez olyan, minta azt kérdeznéd, hogy melyik a jobb az alma vagy a körte.


Általános felhasználásra, vagyis levelezés, chatelés, böngészés a linux jobb választás, akkor főleg, ha gyengébb a gép. (Linux akár ősrégi gépeken is könnyedén lehetővé teszi a netezést.)


Ha játszani akarsz minden játékkal (mostanában ez a menő), akkor inkább a Win a "jobb".

2012. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát ezeket játszom: GTA San Andreas, Need For Speed Carbon, The Sims 3, A Varázslatos Emberi test
2012. jún. 17. 14:21
 4/6 Pityeeesz ***** válasza:
Most őszintén? Honnan tudjam hogy neked, vagy másnak melyik a jobb. Nekem fontos hogy stabil legyen az os, bele lehessen nyúlkálni rendesen. Szal én Ubuntut használok, de a mondjuk egy 12 éves gamer pistikének érthető módon más szempontok a fontosak és neki egy windows ideálisabb.
2012. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A Linux abból a szempontból jobb, hogy nem fagy le a gép, és nem lassul be, ha több programot telepítesz. Nem kell egy-kéthavonta újratelepíteni, és sokkal stabilabb. Ezen kívül nem kell a neten kutakodnod programokért - a Szoftverközpontban minden lehetséges programot elérhetsz. Véleményem szerint kinézetre is sokkal jobb. Gamer szemszögből nem tudok mit írni, mivel nem vagyok az a nagy játékos, csak Empire Earth-szel és Age of Empiresszel játszottam, de két éve már ahhoz sem nyúltam. Néhány hónapja van Linuxom, és én maximálisan meg vagyok vele elégedve, a Windows sokszor lefagyott, újraindult, belassult a sok programtól, stb.

L/17

2012. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Ubi. A 10.04 LTS-en nem kellett annyit vacakolnom, hogy elfusson a Minecraft. De van Wine, amivel lehet (talán) GTA-zni.
2012. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!