Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Belassult a gépem, magasabb...

Belassult a gépem, magasabb RAM használat, miért? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés
Max 1 hete automatikusan frissítette magát a gép kikapcsoláskor mint máskor is. Ezóta bekapcsoláskor ahhoz h teljesen felálljon a rendszer (Win7 64bit) a szokásos 2, 2 és fél helyett minimum a dupláját kell várni h betöltsön. Vagyis betölt minden (tálca, ikonok, stb.) csak a processzorfigyelő minialkalmazás nem és addig az be nem jön nemtudok semmitse csinálni a gépen mert nem nyítja meg. DE eddig ilyen nem fordult elő. Már póobálkoztam rendszer visszaállítással meg víruskereséssel, sikertelenül. Valaki megtudná nekem mondani h miért van ez a nagy belassulás induláskor (sőt tucatszor le is fagy amit eddig félévente ha egyszer művelt..) meg miért magasabb a RAM használat (800 Mb helyett 1,2GB)? köszönöm

2012. jún. 17. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:

mscongiban nézd meg, hogy mik az automatikusan induló programok, ami nem kell azt kapcsold ki.

Ctrl+alt+del -> feladatkezelőben meg tudod nézni az éppen futó programokat és hogy mi foglalja le a ramot (esetleg a CPU-t).

2012. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát ez egy vírus lehet gondolom a vírusrtód nem találta meg vagy talán van letöltöél egy olyan progit amiről elfelejtkeztél és az zabája a memoriát egy tanácsot tudok adni töltsd le az Advanced sístem care 5öt majd nézd meg a tolboxába a cuccokat és keresd meg azt hogy memoria állapot vagy olyas mi és kirija hogy mi zabálja
2012. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: msconfigban*
2012. jún. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tisztogasd a gépet, töredezettmentesíts, víruskeresés valami normális antivir-el, nem használt háttérben futó alkalmazások bezárása.
2012. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2.vagyok a system care öt az még tisztító is egyben!
2012. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors és értelmes válaszokat :)

MsConfignál is állogattam picit meg most ellenőriz a system care (eddig több mint 10.000 hibával :S :)) szóval nagyon reménykedem benne :)

Mégegyszer köszönöm :)

2012. jún. 17. 21:25
 7/10 A kérdező kommentje:
hát nem az igazi...:/
2012. jún. 18. 04:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt a processzorfigyelő progit próbáld meg letörölni. Nem hiszem, hogy lehet, de hátha.

Ha most sem jó, akkor telepítsd újra az op. rendszert és tiltsd le a frissítéseket. Más ötletem nincs.

2012. jún. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már újraraktam tnap reggel de a teljesítményadatok így se tetszenek. Vhogy optimalizálni kellene...
2012. jún. 19. 10:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen konfigról van szó?
2012. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!