Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a teendő ennél a torrentezé...

Mi a teendő ennél a torrentezésnél?

Figyelt kérdés
Még soha nem torrenteztem nem is nagyon mertem.Tegnap kipróbáltam hogy csak rákattintottam egy torrent oldalon a "download torrent" gombra és feljött egy ablakban hogy ha a Free Download Manager-ben engedélyezem a bittorrentet akkor lehet tölteni.Letöltött egy torrent fájlt a letöltendő fájl nevével és amikor rákattintottam akkor a célmappa megadása után elég gyorsan letöltötte.Szóval az lenne a kérdésem hogy egy ilyen ingyenes regisztráció nélküli torrentezésnél mi a teendő? Olvastam hogy vissza is kell tölteni de pl.most letöltöttem 3 fájlt és abból az egyik már 10×-s arányban van a másik kettő meg csak 0.3-0.4×-s.Mikor lehet bontani a kapcsolatot vagy törölni?
2012. jún. 18. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg nyitott publikus oldalakon semmit sem kell visszaseedelned, nem foglalkoznak vele.

Gyakorlatilag illik legalább annyit visszaosztani, mint amennyit letöltöttél, de ezt teljes mértékben rád van bízva.

2012. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Külön-külön minden fájlnál annyit illik visszatölteni vagy ha az egyiknél ilyen sok ment vissza akkor jó?
2012. jún. 18. 11:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés ilyen publikus oldalon mennyire biztonságos tölteni a vírus irtom nem jelzett semmit és utána átvizsgáltam akkor sem volt semmi?
2012. jún. 18. 12:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden fájlt illik 100%-ig visszaosztani, de ha nincs rajta letöltő, akkor nem tudod kinek feltölteni. Ilyenkor az ember vár 1-2 napot, hátha valaki elkezdi letölteni.

De mint mondtam nyitott oldalakon bármikor kiszálhatsz, nem fog semmilyen retorzió érni az oldal részéről. nem is tud, hiszen még regisztráció sincs.


Vírust mindenhonnan kaphatsz, innen is, de nem jellemző.

Általánosságban, minden ismeretlen anyagon amit letöltesz az internetről, érdemes futtatás előtt egy víruskeresést végezni.

2012. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!