Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok olyan magyar minecraf...

Tudnátok olyan magyar minecraft linket küldeni amit fel is lehet telepíteni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg a játék is magyar legyen. Szeretnék vele játszani elég jó teljesítményű a gépem ,de mint ahogy azt olvastam a minecraft a kiváló gépeken is képes rosszul menni ( kevés fps) , nálam is így van. Töltöttem már le 2 minecraftot is de sajnos 1iket se kellet feltelepíteni csak indító fálja volt amiel el is indul ugyebá a játék de az fpst így nem bírom felhúzni az optifine-al... segítsetek légyszi!

2012. jún. 19. 20:46
 1/3 Argloss ***** válasza:

Az az egy fájl bizony belepakolássza a felhasználónevedhez tartozó mappába a játék többi dolgát...


C:\Users\FELHASZNÁLÓNÉV\AppData\Roaming\.minecraft

2012. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na és ezeknek mi a magyar megfelelőjük? mert nekem nincs a win7be ilyesmi...
2012. jún. 20. 14:40
 3/3 Argloss ***** válasza:

Magyar Windows-ban is ugyan ez, bár rejtett mappa. A fájlkezelőben mondjuk Felhasználók néven van az Users, de igazából nem az a neve...

Ha futtatásba beírod, hogy %appdata% akkor nagyjából oda tudsz jutni.

2012. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!