Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims3hoz kiegészítők telepítés...

Sims3hoz kiegészítők telepítése. Hogyan?

Figyelt kérdés
Már egy ideje megvan a Sims3 és hozzá a világ köról kiegészítő... Mikor megvettem, kért valami kódot... Mind1 beírtam továbbment, később azt írta ki, hogy frissíteni kell a Sims3 alapjátékot, ahhoz, hogy fel lehessen telepíteni a kiegészítőt. A frissítő hamar meg is találta a 6.0ás verziót és fél óra alatt felfrissítette. Ekkor jött a baj. Mert nem engedte telepíteni a frissítést, azt írta, regizzek vmi oldalra, sztem a Sims3 hivatalos oldalára, de oda se enged regisztrálni.... Mindig azt írja ki, hogy váratlan hiba lépett fel.... Ez miért van? Meg lehet valahogy oldani? Gondolkoztam azon, hogy keresek Skirdowos Sims3at azon talán menne? Pls help!

#kiegészítő #telepítés #Sims #Sims 3 #Sims3 a világ körül
2012. jún. 20. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé összetett problémának tűnik.Írj a mysims.hu technikai problémákkal foglalkozó e-mail címére,ott biztosan tudnak segíteni.
2012. jún. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Felvettem a kapcsolatot velük, meglátom mit kapok vissza, köszi szépen!
2012. jún. 21. 09:15
 3/3 anonim válasza:
norinasims3as (pont) qwqw (pont) hu
2012. júl. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!