Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet valahogy engedélyezni a...

Lehet valahogy engedélyezni a Windows beszédfelismerést (angolul) magyar Windows-on?

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 12:58
 1/6 anonim válasza:
Csak akkor lehet ha angol nyelvre van állítva a géped. (Az angol nyelvű csomagot a Windows Update-ból tudod letölteni.)
2012. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Téényleg (most hogy belegondolok, tényleg mindig kiírja). Köszi. :) Amúgy hasznos is valamire ez? Gondolom nem megbízható...
2012. júl. 16. 21:09
 3/6 anonim válasza:
Hát attól függ, kinek mi a hasznos.. Mondjuk én németül tanítottam meg, és én kifejezetten élvezem h mondom h "Start" és akk megnyitja a start menüt.. meg lehet diktálni neki, meg programokat megnyitni.. sztem k*rva jó :D
2012. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jól hangzik. :D Szerintem kipróbálom...
2012. aug. 1. 20:31
 5/6 anonim válasza:
Sztem megéri.. bár nekem rohadt sok idő volt amíg végigvittem, pedig jó felszereltségű HP laptopom van.. jó szórakozást hozzá ;D
2012. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz. :D
2012. aug. 1. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!