Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a VLC media...

Letöltöttem a VLC media player-t windows7-re és hogyan tudnám a feliratot úgy beállítani, hogy ne kérdőjeleket mutasson?

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem a program hibája lesz szerintem, hanem a feliraté. De nézd meg, hogy azon kívül vannak-e más feliratok is amiket be lehet tölteni. Jobb klikk a filmre ami jelenleg megy, majd Videó, és Feliratok.
2012. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rossz a karakterkódolás


Állítsd be a VLC-n a felirat karakter kódját ISO 8859-2 -re

2012. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi próbálkozok
2012. jún. 20. 14:01
 4/6 A kérdező kommentje:
áááá megvan köszönöm szépen:)
2012. jún. 20. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem használom a VLC-t, De ha jól emlékszem a beállítás/felirat és osd -nél kell kiválasztani az alapértelmezett kódolást. Ha nem találsz ilyet amit írtam, próbáld kelet-európai (windows-1250), vagy balti (windows-1250) -el.
2012. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Eszközök/beállítások/feliratok és osd-ben a karakterkódolást "kelet-európai (latin-2)"-re kell átállítani!
2013. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!