Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan indítsam el a Sims 3-at?

Hogyan indítsam el a Sims 3-at?

Figyelt kérdés
Megvan nekem a Sims 3, de nemtudom feltelepíteni. Légyszi segítsetek. Van egy fájl ami 5 GB-os nemtudom megnyitni. És van egy mappa amibe 2 fálj. Azokat sem tudom megnyitni. Mit kellene csinálnom? Itt egy link hogy hogyan néz ki: [link] __Kérlek segíts!!
2009. júl. 6. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Mert ami a képen, az a CRACK-je a játéknak, ami arra szolgál, hogy ne kelljen regisztrálni neten a játékot, és ne kelljen eredetibe megvenni a cd kulcsot. Telepítés után kell a crack mappából a cuccot bemásolni oda, ahova a játékot telepítetted, úgy h az eredeti fájlokat felül írja.
2009. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Ami a crack mappa mellet van, az a telepítője egy cd-kép fál. Egy programba be kell tölteni és lehet telepíteni.
2009. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És azt még megkérdezhetem hogy melyik program jó erre?? :)
2009. júl. 6. 15:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Daemon Tools
2009. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönööm.:)
2009. júl. 6. 15:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösziiii. Télleg jó. El is indult. köszikösziköszi.:D
2009. júl. 6. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!