Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Lenne egy kérdésem. Már...

Üdv! Lenne egy kérdésem. Már vagy 5 eltérő sims 2-t töltöttem le a netről, és mindnél betartottam az utasításokat, indításnál mégis azt írja tegyem be a megfelelő cd-t és indítsam újra a progit. ?

Figyelt kérdés
De a letöltött iso vagy egyéb ilyen fájlok mindig be vannak téve, bevan másolva egy olyan bigyusz is amivel elvileg indításhoz nem kell cd, de sehogy nem jó. Már kezdek fusztrált lenni, előre is köszönöm a tanácsokat
2011. ápr. 1. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jól crackelted vagy nem jó a crack. Amikor betetted a mappába írta, hogy felülírja az ott lévőt? ha nem, akkor rossz helyre tetted.
2011. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából lehet én vagyok a hülye, de a cd-n, vagyis az iso fáljban nincs crack. Hanem egy másik torrentről levadászott exe-vel írtam felül a TsBin nevű mappában a Sims2-exet ( ez evileg egy olyan megbügykölt valami lenne hogy cd nélkül kéne indítsa (elvileg))
2011. ápr. 1. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy melyik verziójú törést melyik verziójú játékhoz teszed. Vagy előtte patch-elni kell, vagy szóval úgy kell eljárni, ahogy le van írva.
2011. ápr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy jártam el ahogy le van írva, és azt a crack-et használtam ami a játék verziójához passzolt.
2011. ápr. 3. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!